За ініціативи Віталія Михайлішина пенсіонери та малозабезпечені отримають допомогу в 1000 гривень

За ініціативи Віталія Михайлішина пенсіонери та малозабезпечені отримають допомогу в 1000 гривень

23.11.2020, 12:48

Кошти видаватимуть за заявами чернівчан, які опинилися у скруті та яким потрібна фінансова підтримка

Сьогодні на сесії Чернівецької міської ради, депутат Віталій Михайлішин ініціював підтримку містян, які опинилися у складній ситуації через епідемію коронавірусу. Зокрема виплатити по 1000 гривень пенсіонерам та малозабезпеченим чернівчанам, які потребують допомоги.  

За словами Віталія Михайлішина у цей не простий час підтримки потребують літні люди, які безпосередньо знаходяться у зоні ризику захворюваності на COVID-19 та малозабезпечені сім’ї.

«Сьогодні значна частина чернівчан опинилися у дуже складній ситуації. Рівень доходу людей внаслідок коронокризи катастрофічно зменшився. Найгірше сьогодні пенсіонерам та малозабезпеченим сім’ям. Ми як міська влада, мусимо допомогти пережити ці важкі місяці людям, які найбільше потребують нашої підтримки.

Я пропоную надати разову грошову допомогу у сумі 1000 гривень всім хто цього потребує. Ці кошти допоможуть хоч трохи чернівчанам які опинилися в скруті», - зазначив Віталій Михайлішин. 

Щоб максимально спростити порядок виплати коштів депутат запропонував видавати кошти за заявою малозабезпечених чернівчан.

Для реалізації цього проекту депутати на сесії внесли зміни та доповнення до програми «Захист» на 2019-2021 роки.

Даний проект рішення одноголосно підтримали усі присутні депутати.

1