За ініціативи Михайлішина підприємців ринків звільнять від сплати за торгівельні місця

За ініціативи Михайлішина підприємців ринків звільнять від сплати за торгівельні місця

24.11.2020, 13:20

Плату за місця не нараховуватимуть працівникам комунальних ринків на період карантину вихідного дня 

23 листопада на сесії міськради підприємці «Калинівського ринку» звернулися до депутатів з проханням підтримати їх у скрутний час пандемії та карантину. 

Депутат міськради Віталій Михайлішин запропонував на комунальних ринках, МТК «Калинівський ринок» та МКП «Газкомплектприлад» на період карантину вихідного дня не нараховувати плату за користування торговельними місцями.

Даний проект рішення підтримали більшістю голосів.

Окрім того підприємці «Калинівського ринку» зазначають, що вони не працюють у вихідні, але продовжують сплачувати єдиний податок. Тож вони звернулися з проханням щодо відміни єдиного податку на грудень і січень, оскільки розуміють, що найближчим часом їх  очікує більш жорсткий карантин або продовження карантину вихідного дня. 

Депутати прийняли рішення створити комісію щодо вивчення цього питання. До неї увійдуть підприємці, депутати, а також представники податкової та фінуправління.

Також депутат міськради Віталій Михайлішин відреагував на звернення підприємців про підтримку,  звернення у вищі органи влади про скасування карантину вихідного дня, запропонувавши направити відповідне звернення від міськради до Президента України, Верховної ради та Кабміну.

Підприємці зазначають, що саме , в суботу неділю у них основний дохід та торгівля, вони залишаються без коштів, але в той же час від них вимагають платити податки і усі платежі. А тому вдячні за підтримку міської влади і сподіваються на відповідну позитивну реакцію у Києві.

1