Від початку року більше 700 буковинців уклали контракт: стати військовим без досвіду служби -  не проблема

Від початку року більше 700 буковинців уклали контракт: стати військовим без досвіду служби - не проблема

26.11.2020, 12:20

Стати військовим без досвіду служби -  не проблема

          Від початку року більше 700 буковинців вдягли однострій та поповнили лави переважно бойових військових частин ЗСУ. Не кожен з них мав бойовий досвід, чи то проходив колись службу,  проте це не стало на заваді стати військовослужбовцем. 

          Сьогодні майже кожен бажаючий почати військову кар’єру має змогу всього за кілька місяців в навчальному центрі здобути військово-облікову спеціальність та стати в стрій бригади. Для цього потрібно звернутись до комісаріату, підтвердити свою придатність до військової служби, визначитись з подальшим фахом та частиною. 

          Посади екіпажів бойових машин, командирів відділень, тощо пропонують буковинцям окремі частини 10 гірсько-штурмової бригади, розташовані в нашій області, а також Закарпатська 128 гірсько-штурмова бригада. Є пропозиції і для охочих проходити службу в Чернівецькому підрозділі 80 десантно-штурмової бригади. 

          Фінансове забезпечення гірських штурмовиків та десантників на 23% вище ніж в інших частинах. Як приклад, навідник отримує від 13000 грн. в розташуванні частини. В районі проведення ООС виплачується щомісячна винагорода - на другій і першій лініях відповідно 6500 грн. і 17000 грн., а також додатково запроваджені цього річ виплати в розмірі 5000 грн. 

        Військові забезпечуються речовим майном, харчуванням, безкоштовним медичним обслуговуванням, в тому числі пільговим курортно-санаторним оздоровленням. А також мають гарні перспективи для самореалізації та професійного розвитку.    

        Військова служба за контрактом – це не завжди легко, проте завжди цікаво, надійно, а головне – гідно. Прийняти рішення для здійснення позитивних і важливих змін у власному житті можна вже сьогодні.

        Більше інформації отримайте за телефонами:  0509480349,  (0372) 524349.

 

1