У Клічука хочуть, щоб Хілько творчо розвивала Чернівці, не відволікаючись на приземлену бюрократію

У Клічука хочуть, щоб Хілько творчо розвивала Чернівці, не відволікаючись на приземлену бюрократію

27.07.2021, 22:41

Кажуть, після ліквідації Департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин, їй запропонували нову посаду.

Головну архітекторку Чернівців Наталію Хілько відсторонили від виконання посадових обов'язків. За її словами місто уже майже місяць живе без головного архітектора.

Як пояснив ІА АСС Василь Зазуляк, заступник міського голови Чернівців, у зв’язку з тим, що було ліквідовано Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин, а замість нього було утворено Департамент урбаністики та архітектури, практично всім працівникам було запропоновано відповідні посади в складі нового департаменту.

«Згідно чинного законодавства, пані Хілько також було запропоновано відповідні посади, зокрема, і рівнозначну займаній за заробітною платнею та відповідальністю - посаду  начальниці новоутвореного управління просторового планування. На жаль, Наталія Олексіївна весь цей час чомусь відмовлялася від пропозицій (хоча до того медійно постійно наголошувала на тому, що їй дуже подобається займатись проєктами з розвитку міста), а не бюрократичними процедурами, - розповів Василь Зазуляк. - Однозначно, досвід пані Хілько важливий для міста, і ми все ще сподіваємося, що вона погодиться працювати для розвитку міста. Користуючись нагодою, прошу Наталію Олесіївну прийти у відділ кадрів і закликаю очолити важливий напрямок, не відволікаючись на рутинні справи: такі як видача містобудівних умов та обмежень, будівельних паспортів, паспортів прив‘язки на тимчасові споруди (МАФи та літні торгові майданчики), погодження вивісок та висновків при виділенні земельних ділянок».

Натомість колишня головна архітекторка у коментарі Суспільному сказала, що їй не повідомляли про переведення у нову структуру після реорганізації департаменту містобудування, де вона працювала.

Впродовж місяця Хілько не повідомили про звільнення.

"Мені пропонували посаду інспектора з паркування та інші посади у новостворених відділах з невеликим штатом. Однак я перемогла у конкурсі на посаду, тому надалі хочу працювати головним архітектором міста, — каже Хілько.

Наразі Хілько вирішує, чи позиватись до суду щодо відсторонення.

Джерело: https://acc.cv.ua/ та Суспільне.

1