У Чернівцях оприлюднить результати екзит-полу другого туру виборів міського голови

У Чернівцях оприлюднить результати екзит-полу другого туру виборів міського голови

28.11.2020, 15:13

Інститут соціології Маковецького, завтра, 29 листопада, після закриття виборчих дільниць, оприлюднить результати власного екзит-полу.

Результати презентують  о 20:00 в приміщенні Медіа-центру «Belle Vue».

ДОВІДКОВО:

У Чернівцях сьогодні - «день тиші» перед другим туром виборів міського голови.

Відповідно до чинного законодавства, передвиборна агітація закінчилася о 24 годині останньої п'ятниці перед днем голосування та настає «день тиші».

У цей день заборонені будь-які агітаційні заходи, розміщення агітаційних матеріалів у ЗМІ, розповсюдження виборчих листівок, плакатів та іншої друкованої агітаційної продукції кандидатів.

Відповідно до статті 212-10 (Порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації, агітація в день проведення референдуму) Кодексу України про адміністративні порушення, здійснення передвиборної агітації поза встановленими строками карається штрафом на громадян від 30 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від 50 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Поліцейські Чернівецької області цілодобово моніторять ситуацію щодо законності виборчого процесу. Правоохоронці реагують на кожне повідомлення, пов’язане з виборами та закликають громадян не порушувати чинне законодавство і повідомляти про виявлені факти незаконної агітації на спецлінію лінію «102».

Відділ комунікації поліції Чернівецької області 

1