У Чернівцях хочуть створити інтерактивний музей науки

У Чернівцях хочуть створити інтерактивний музей науки

24.11.2020, 22:57

Оскільки підтримка інновації є ключовим елементом в перетворенні наукових знань та технологічних ноу-хау у корисні продукти, послуги та зайнятість, Чернівецький ІТ Кластер «Cluster bit» та Фонд «Буковина інноваційна»  АНОНСують декілька ідей та ініціатив які планують реалізувати в прийдешньому 2021 р. і запрошують всіх небайдужих і кому цікава участь в даних проектах долучитися.

По-перше: з метою популяризації через демонстрацію новітніх науково-технічних досягнень техніки та науки, формування у молоді мотивації до занять науковими дослідженнями плануємо ініціювати створення в місті інтерактивного «Чернівецького Музею Науки».

По-друге: плануємо започаткувати щорічний конкурс «Чернівецький Науковець року».

По-третє: інвестиції в науку, технології та інновації (НТІ) мають важливе значення для економічного розвитку громад та соціального прогресу жителів регіону. Але для цього як показує світова практика мають існувати відповідні інституційні регіональні ендавменти фонди. У 2021 р. з метою фінансової підтримки Чернівецьких науковців ініціюватиме створення відповідної Ендавмент організації - «Чернівецький міський фонд підтримки та розвитку науки».

Довідково:

Кластер Буковинських інноваційних технологій ім. Й. Шумпетера «Cluster bit» - асоціація яка працює в напрямку розвитку інноваційних технологій та створення сучасної інноваційної інфраструктури, популяризації стартап-руху, підвищення інвестиційної привабливості підприємств ІТ галузі регіону і використання наявних можливостей та матеріальних, кадрових, фінансових ресурсів і наукового потенціалу.

1