У Чернівцях депутати просять позбавити держфінансування фільм про ЛГБТ

У Чернівцях депутати просять позбавити держфінансування фільм про ЛГБТ

27.11.2021, 20:22

Рішення про недопущення державного фінансування скандального фільму "Мій юний принц" депутати Чернівецької обласної ради розглянуть на найближчому засіданні.

Відповідний проєкт рішення опублікували на сайті Чернівецької обласної ради, передає "Еспресо.Захід".

Міжфракційне депутатське об’єднання "За духовність, моральність та християнський шлях розвитку Чернівецької області" ініціювали звернення до голови облради Олексія Бойка розглянути проєкт рішення на черговому засіданні.

"З метою недопущення ганебної ситуації підтримки за рахунок державного бюджету кінопроєкту, який пропагує одностатеві партнерства та містить елементи, що становлять образу почуттів громадян у зв’язку з їхніми релігійними переконаннями, просимо Вас не допустити укладання Держкіно договору про надання державної підтримки вищесказаному проєкту", – йдеться у повідомленні.

Проєкт "Мій юний принц" переміг у конкурсі Держкіно. Відтак на його створення мають виділити 20 мільйонів гривень з державного бюджету. Це має бути перший повнометражний український фільм про гомосексуалістів. Реліз запланований на липень 2022 року.

За сюжетом, 17-річний підліток Поль має психічні розлади. Хлопець  живе у розкішному маєтку, веде розгульний спосіб життя і проявляє нездорову прихильність до своєї матері Софії. Раптом у його житті з’являються молодий хлопець Антуан і його батько Марк. Між хлопцями зав’язуються любовні стосунки, між Софією і Марком – також.

1