У Чернівцях депутатка від 'Європейської солідарності' очолила департамент соціальної політики

У Чернівцях депутатка від "Європейської солідарності" очолила департамент соціальної політики

15.06.2021, 19:50

У Чернівцях новостворений департамент соціальної політики очолила депутатка від партії "Європейська солідарність", радниця міського голови Наталія Фрунзе. Її призначили на посаду за розпорядженням очільника міста без конкурсу.

Про це Суспільному сказала прессекретарка міськрали Анастасія Кокоячук.

Наталія Фрунзе має вищу освіту маркетолога. З 2004 року займається підприємництвом. У 2019 році була кандидаткою в народні депутати, втім не пройшла до парламенту.

За 2020 рік Фрунзе задекларувала 230 тисяч гривень доходу від підприємництва та 325 тисяч гривень від продажу корпоративних прав. Разом з чоловіком зберігає у готівці 135 тисяч гривень, а у банку — 72 тисячі доларів та 40 тисяч євро. Має два автомобілі 2012 та 2014 років випуску, будинок, дві земельні ділянки та два комерційні приміщення.

За словами міського голови Романа Клічука, призначення на керівні посади без конкурсів відбуваються через "брак часу". Водночас з усіма менеджерами укладають контракти на пів року — по їх завершенню прийматимуть кадрові рішення.

Джерело: https://suspilne.media/139242-u-cernivcah-deputatka-vid-evropejskoi-solidarnosti-ocolila-departament-socialnoi-politiki/

1