'Такий священник не має місця не тільки серед священників Христових, а навіть між мирянами', - митрополит ПЦУ Данило про священника УПЦ Василя Савку, який п'яним керував автомобілем, обзивав «хохлом і бандерівцем» та погрожував «пустити кулю в лоб»

"Такий священник не має місця не тільки серед священників Христових, а навіть між мирянами", - митрополит ПЦУ Данило про священника УПЦ Василя Савку, який п'яним керував автомобілем, обзивав «хохлом і бандерівцем» та погрожував «пустити кулю в лоб»

15.06.2021, 09:50

Митрополит ПЦУ Данило прокоментував резонансний інцидент за участі священника УПЦ, який напідпитку керував машиною, обзивався  і погрожував поліцейським.

"Всечесні отці, враховуючи резонанс, допускаю, що Ви чули про негідну поведінку священика Церкви Христової. Прийміть застереження. Такий священик не має місця не тільки серед священиків Христових, а навіть між мирянами. Він не вартий називатися християнином. Не мені судити, бо Господь Бог праведний Суддя, але пророки дорікали народ ізраїльський за те, що вони дозволяли собі випити вина. Апостол Павло таки наказує: не впивайтеся вином, бо в ньому блуд Єф. 5,18. Промовляти устами, якими Господь благоволив, щоби ми призивали Духа Святого на хрещених, на хліб і вино та в інших таїнствах, це буде рівносильне Юді зраднику, розпинателям… Нащадки таких тиняються вже понад 2 тис. років поза межами Батьківщини. Не стягніть такого осуду на своїх дітей і внуків, і на майбутні покоління".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Буде платити: апеляцію священника УПЦ, який п'яним керував автомобілем, обзивав «хохлом і бандерівцем» та погрожував «пустити кулю в лоб», не задовольнили

Від Синоду УПЦ вимагають дати оцінку хамським та антиукраїнським заявам священика Василя Савки

СБУ просять зайнятися священиком УПЦ МП, який назвав поліцейських "хохлами та бандерівцями"

1