Після відвідування закладу влаштовують бійки, скаржаться на погане самопочуття, потрапляють до лікарень: в Чернівцях зняли з реалізації алкогольну продукцію невідомого походження

Після відвідування закладу влаштовують бійки, скаржаться на погане самопочуття, потрапляють до лікарень: в Чернівцях зняли з реалізації алкогольну продукцію невідомого походження

25.11.2020, 22:40

Відповідно доручення Голови Держпродспоживслужби України щодо обстеження закладів з профілактики поширення коронавірусної хвороби 15.11.2020 року спеціалістами Чернівецького міського  управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області спільно з представниками поліції проведено моніторингове обстеження  ринку «Фермер» по вул. Кармелюка,74 А м.Чернівці.

Під час проведення заходу  встановлено, що на ринку функціонує магазин – кафе приватного підприємця Жили Меланії Дмитрівни. Функціонування кафе, а саме продаж харчових продуктів та розлив алкогольноі продукціі невідомого походження,  які в свою чергу створюють потенційну небезпеку для життя та здоров’я людей.

Також до Головного управління надійшов депутатський запит про те, що після відвідування закладу люди скаржаться на погане сомопочуття та потрапляють до медичних закладів, крім того відвідувачі влаштовують бійки, чим наражають на небезпеку студентів Буковинського медичного університету, які проживають поряд в гуртожитку, про що зазначено в  зверненні з вимогою перевірки законності реалізаціі алкогольної продукції. За результатами розгляду даного запиту проведено позапланове обстеження магазину – кафе  «ФОП Жила Меланія Дмитрівна»

В ході позапланового інспектування 18.11.2020 року виявлено ряд порушень, про що було складено припис з термінами їх усунення.

При перевірці встановлено наявність алькогольноі продукціії невідомого походження, без супровідних документів. Дана продукція знята з реалізаціі!

Доводимо до відому населення:

Що реалізація алкогольноі продукції регламентується Законом України №481«Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального»  де прописані основні вимоги до роздрібної торгівлі горілкою і лікеро-горілчаними виробами, вином виноградним та плодово-ягідним, коньяком, шампанським, вином ігристим, спрямовані на забезпечення прав споживачів щодо належної якості товару і рівня торговельного обслуговування.

https://www.consumer-cv.gov.ua/

1