Ніяк не може нарізатися: колишній голова Чернівецької ОДА урочисто перерізав стрічку нової амбулаторії

Ніяк не може нарізатися: колишній голова Чернівецької ОДА урочисто перерізав стрічку нової амбулаторії

24.11.2020, 19:59
У Лужанах, що на Кіцманщині, відкрили новозбудовану амбулаторію загальної практики сімейної медицини.
 
Приміщення оснащене сучасним медичним обладнанням та комп’ютерною технікою. Будівля також є доступною для людей з інвалідністю та маломобільних груп населення. Для потреб пацієнтів тут працюватимуть лабораторія, денний стаціонар, кабінет електрокардіографії.
 
Із відкриттям важливого інфраструктурного об’єкта громаду привітав голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук.
 
– Усе, що робиться для людей – має найвищу цінність. Бажаю кожному, хто переступить поріг цієї амбулаторії, повернутися додому здоровим і ще багато років приносити користь своїй родині та громаді, – зазначив Сергій Осачук.
 
– Радіємо з того, що на території нашої ОТГ з’явився новий медичний заклад, у якому наші мешканці можуть попереджати свої хвороби та проходити профілактику, – поділилась враженнями голова МамаїськоЇ ОТГ Наталія Катрюк.
 
Мамаївська ОТГ – єдина в області, де амбулаторія є приватною, обслуговує її товариство «Мак-Медик». Як розповіла керівниця цієї компанії Леся Гаврилюк, це вже друга нова амбулаторія у громаді. Наприкінці 2019 року такий медичний заклад збудували також у Мамаївцях.
 
– Приміщення світле і тепле, маємо тут електричну котельню. Потурбувалися про те, щоб було комфортно і лікарям, і медикам, – розповіла Леся Гаврилюк.
 
Пацієнтів у Лужанській амбулаторії обслуговують 3 сімейних лікаря, 7 медсестер та лаборант.
 
В урочистостях з нагоди відкриття амбулаторії взяв участь колишній голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук, який свого часу прославився на всю Україну відкриттям ліфту.  Голова Чернівецької ОДА урочисто відкрив новий ліфт в реанімацію
1