На Буковині за порушення виборчого законодавства судитимуть члена ДВК та виборця

На Буковині за порушення виборчого законодавства судитимуть члена ДВК та виборця

25.11.2020, 09:50

Сторожинецька місцева прокуратура затвердила та передала до суду обвинувальний акт відносно члена дільничної виборчої комісії за надання виборчого бюлетеня, особі, яка  не мала  права його отримувати (ч.3 ст. 158-1 КК України) та виборця за отримання  виборчого бюлетеня особою, яка не має права його отримувати(ч.3 ст. 158-1 КК України).

За матеріалами слідства, встановлено, що член дільничної виборчої комісії, в день голосування, за попередньою домовленістю з виборцем,  видала останньому чотири виборчі бюлетені на ім’я його дружини. Протиправні дії чоловіка зафіксували офіційні спостерігачі під час спроби вкинути зазначені виборчі бюлетені у скриньку для голосування.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснював Сторожинецький відділ поліції ГУНП в Чернівецькій області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

1