На Буковині військовослужбовець обкрадав оселі людей, а на підпитку викрав ще й мотоцикл і розбив його

На Буковині військовослужбовець обкрадав оселі людей, а на підпитку викрав ще й мотоцикл і розбив його

03.12.2020, 09:52

За крадіжки та незаконне заволодіння мотоциклом на Буковині засуджено військовослужбовця 

Глибоцький районний суд Чернівецької області у відкритому судовому засіданні визнав винним військовослужбовця військової служби за контрактом однієї з військових частин у крадіжці та незаконному заволодінні транспортним засобом (ч. 2 ст. 289, ч. 3 ст. 185 КК України).

У суді військова прокуратура Чернівецького гарнізону довела, що навесні 2020 року вказаний боєць двічі проникнув до володінь буковинців та викрав у них майно: кутову шліфувальну машину, нетбук «SONY», сканери для комп’ютерної діагностики автомобілів, гроші та інші речі.

Окрім того, в червні, будучи на підпитку, викрав у чернівчанина мотоцикл «VIPER-125S», який знаходився на узбіччі дороги. Після цього, чоловік, не впоравшись з керуванням, пошкодив транспортний засіб, чим завдав потерпілому 6 000 грн матеріальної шкоди.

У ході судового засідання військовослужбовець вину в інкримінованих йому злочинах визнав повністю.

Суд врахував усі обставини, наведені військовим прокурором, у тому числі тяжкість злочину і наявність судимості в минулому за аналогічні злочини, та за сукупністю вироків засудив його до 5 років 1 місяця позбавлення волі.

Пресслужба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону

 

1