На Буковині змінять мережу публічних бібліотек

На Буковині змінять мережу публічних бібліотек

23.10.2020, 11:08
«На завершальному етапі децентралізації мережа публічних бібліотек зазнає змін. Вона потребує моніторингу та оновлення. Над цим ми працюватимемо до кінця року. Книгозбиральні мають іти в ногу з інформаційними тенденціями, аби залучали широке коло читачів», – про це сьогодні сказала заступниця голови ОДА Ірина Ісопенко під час круглого столу в онлайн-режимі.
 
Разом із експертами у сфері бібліотечної справи, культури та інформації, вона обговорила нові можливості для книгозбиралень, які нині надає інформаційний простір. Сучасні реалії бібліотеки для дітей, проектна діяльність як необхідний фактор розвитку бібліотек, сучасна місія бібліотек, ідеї щодо їхньої модернізації, взаємодія сільської громади і бібліотеки як взаємодопомога в розвитку – усі ці теми викликали цікаву, фахову дискусію.
 
«Навіть пересічна сільська бібліотека може стати сучасним інформаційно-освітнім, комунікаційним центром за умови творчого підходу працівників та фінансової підтримки органів влади», - вважає Ірина Ісопенко.
 
Як результат – під час круглого столу напрацювали механізми вирішення нагальних проблем бібліотечної сфери в Чернівецькій області.
1