Кого обрали виборці Буковини до обласної ради?

Кого обрали виборці Буковини до обласної ради?

25.11.2020, 09:39

Отже 25 жовтня виборці Чернівецької області обрали 64 депутата обласної ради. Облорганізація Комітету виборців проаналізувала склад депутатського корпусу. 

Партійне представництво у обласній раді наступне: Слуга народу - 12 депутатів,  Європейська солідарність, Батьківщина та Єдина альтернатива по 9; Аграрна партія- 7; ОП-ЗЖ, За майбутнє та Народний контроль по 6. При цьому переважна більшість майбутніх депутатів фракцій Слуга народу, Єдина альтернатива, За майбутнє та Народний контроль є позапартійними. В Європейській солідарності, ОПЗЖ та Батьківщині переважна більшість обласних депутатів є членами відповідних партій. 

Гендерне представництво обласної ради наступне 45 чоловіків (70%), 19 – жінок (30%). 

Сфера зайнятості обранців представлена на інфографіці, варто відзначити, що серед інших сфер вперше маємо по два представники управлінської сфери політичних партій та сфери неурядових організацій. 

Більшість депутатів обласної ради проживають в обласному центрі (34 з 64). Також в обласній раді працюватимуть жителі наступних громад області:Сокирянська ОТГ - 4 депутати; Сторожинецька та Кам'янецька ОТГ  по 3; Герцаївська, Мамаївська та Кельменецька ОТГ матимутьпо 2 депутати; по одному представнику буде від Неполоковецької, Заставнівської, Путильської, Кам'янської, Вашківецької, Великокучурівської, Новоселицької, Банилівської Глибоцької, Конятинської, Тарашанської, Кострижівської та Боянської громад. Матимемо в обласні раді і мешканця міста Києва, водночас одні з найбільших громад області Вижницька та Кіцманська не матимуть свого представника у обласній раді.  

Середній вік депутатського корпусу – 45 років, двоє обранців молодші 30 років, семеро старші  - 60.

 Пресслужба облорганізації Комітет виборців

 

1