Майже як з 'письменником' Януковичем: Альбом, на який  ще два з половиною роки тому міська влада виділила чверть мільйона, досі не видали

Майже як з "письменником" Януковичем: Альбом, на який ще два з половиною роки тому міська влада виділила чверть мільйона, досі не видали

09.10.2019, 11:18

Книга "Взори вишивок домашнього промислу на Буковині" Еріха Кольбенгаєра, на перевидання якої Чернівецька міська рада виділила 250 тисяч гривень, досі не представили громаді. 

 Депутати проголосували за цільове виділення чверті мільйона гривень  на 500 примірників цієї книги у рамках міської програми популяризації туризму. Книгу мали видати до кінця 2017 року!

Світлина від BukNews.

Світлина від BukNews.

Світлина від BukNews.

Депутати підтримали рішення, яке запропонував тодішній лідер фракції "Рідне місто" Василь Продан. Головним спеціалістом відділу туризму Чернівецької міської ради тоді працював Микола Нікуліца.

 Нагадаємо, 2014 року схожий скандал трапився навколо видання книги "письменника" Віктора Януковича. Багатьох тоді обурила інформація, що політику виплатили 16 мільйонів гривень гонорару за книгу, яка виявилася звичайним фотоальбомом. Чимало громадян підозрювали, що таким чином Януковичу просто могли заплатити хабар. 

янукович книга

На що пішли гроші чернівчан поки невідомо. Інформація про те, що книга не перевидавалася, на яку посилися "батьки міста", тому на неї необхідно виділити гроші, не відповідає дійсності. У 70-х роках книгу перевидали в Канаді, а також 2008 року незначним тиражем 200 примірників її перевидали з нагоди 600-річчя першої письмової згадки про Чернівці.  Тобто перший передрук був зроблений у 1974 році Союзом Українок Канади, другий - до 600 річчя Чернівців (Упорядник Василь Глібка). 

Книга оцифрована і є у збірнику бібліотеки діаспори. 

http://diasporiana.org.ua/mistetstvo/11877-kolbengayer-e-vzori-vishivok-domashnogo-promislu-na-bukovini/

Можливо, упорядники мають на увазі, що оце книга за 250 тисяч гривень?

Світлина від BukNews.

Світлина від BukNews.

Хоча насправді вона мала би виглядати зовсім інакше. 

Чернівецька міськрада виділила чверть мільйона на перевидання книги про буковинські вишиванки

1