Каспрук похвалив Продана, який піднімає питання, які міська влада замовчує та поглузував з 'тепличного' Клічука за найдорожчу кампанію і намір втекти до Верховної Ради

Каспрук похвалив Продана, який піднімає питання, які міська влада замовчує та поглузував з "тепличного" Клічука за найдорожчу кампанію і намір втекти до Верховної Ради

23.07.2021, 13:21

Колишній міський голова Чернівців через рік після своєї відставки проаналізував власну роботу в ратуші та оцінив нового мера та його команду. В інтерв'ю журналісту Миколі Кобилюку йшлося також про політичних опонентів Каспрука. 

Говорячи про причини виграшу нинішнього міського голови ексмер окремо відзначив, що компанія Романа Клічука була не просто яскравою, а "дуже вартісною компанією..." 

Каспрук також заявив, "що Роман має всю повноту влади. Тобто, таких "тепличних", унікальних стартових умов ні я, ні Микола Федорук не мав при жодній каденції. Більше того – навіть Василь Продан з Михайлішиним не мали таких умов!"

Усунутий з посади міського голови за бездіяльність Каспрук, сказав, що "змушений визнати, що в ролі опозиції вони (група Продана, Михайлішина та Яринича, - ред.) інколи порушують і правильні питання, які "болять" чернівчанам. Тобто, є питання, які міська влада воліла би замовчати. А опозиція їх виносить на поверхню. Звичайно, що роблять це з перегинами, криками і воплями".

І, нарешті, насамкінець, хизуючись, що свого часу відмовився від депутатського крісла в парламенті, куди випадково потрапив на хвилі популярності "Народного Фронту", Каспрук уїдливо підколов чинного міського голову Клічука, що той вчинить так само: "розумів і розумію, що таким вчинком я би зрадив чернівчан. А на це я піти не можу. Сподіваюся, Роман Васильович також на це не піде". 

Нагадаємо, у місцевому політичному "болоті" давно мусується питання про те, нібито Романа Клічука   крісло Чернівецького міського голови насправді не цікавить. Тому він радо передав би цю посаду більш амбітному Василю Зазуляку, який зараз працює його заступником.  Натомість сам Клічук нібито не проти  спробувати завоювати мандат народного депутата України на наступних парламентських виборах. 

За матеріалами molbuk.ua 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Я можу подзвонити, написати міському голові в будь-який час доби": ексмер-аутсайдер Каспрук розповів, як надокучає новому мерові Клічуку своїми порадами і нав'язує свої кадри

У ратуші домовилися роздерибанити 7 мільйонів грн з міського бюджету на прибирання міста? - версія ексмера

 Каспрук підказав радникам Осачука, що відповідати Добржанському про гроші на ремонт чернівецьких доріг

1