Дорогу у Білий Потік відновлюють, у Розтоках підпірну стінку вже відновили

Дорогу у Білий Потік відновлюють, у Розтоках підпірну стінку вже відновили

24.11.2020, 17:59
Роботи виконують за рахунок субвенції із державного бюджету

Уже незабаром дорога у селі Білий Потік, що на Путильщині, буде відновлена. Цьогоріч у червні внаслідок паводку вона стала непрохідною. Через це 170 жителів гірського села змушені щодня долати близько десятка кілометрів, аби добратись до найближчого магазину, повідомляє Чернівецька ОДА.

Довжина дороги становить 12 кілометрів, з них 4 ділянки по 600 метрів потребують реконструкції. Наразі тут будують міст, встановлюють нові труби для відведення води та габіонні конструкції. Роботи виконують за рахунок субвенції із державного бюджету. Їх планують завершити у грудні цього року, повідомляє Чернівецька ОДА.

Нагадаємо, що ділянки дороги «Дихтинець – Гробище», «Сергії – Рипень», «Сергії – Фошки – Шурдин» уже відновлені після повені. Автошляхи у селах Бісків, Підзахаричі, Розтоки, Самакова, Конятин, а також в Усть-Путильській ОТГ ще ремонтують.

Окрім цього, всім жителям, чиї будинки постраждали від стихії, виплатили грошові компенсації на загальну суму 2 мільйони 770 тисяч гривень.

Фото: facebook.com/cvODA

У Розтоках, на ділянці км 26+800 – км 26+900 автодороги Р-62 Криворівня - Усть-Путила - Старі Кути - Вижниця - Сторожинець - Чернівці, червневий паводок пошкодив підпірну стінку.

Працівники філії «Вижницького автодору» ДП «Чернівецький облавтодор» на замовлення Служби автомобільних доріг ліквідували розмив земляного полотна. Влаштували підпірну стінку з габіонних конструкцій.

Аварійно-відновлювальні роботи, що проводились у Розтоках Путильського району, завершені, повідомляє САД у Чернівецькій області.

У Розтоках Путильського району дорожники відновили підпірну стінку
У Розтоках Путильського району дорожники відновили підпірну стінку
 
1