Чернівецький «Міськ ШЕП» перевірили на готовність до роботи в зимових умовах

Чернівецький «Міськ ШЕП» перевірили на готовність до роботи в зимових умовах

23.11.2020, 18:30

На виконання плану основних заходів цивільного захисту міста Чернівці на 2020 рік комісією у складі представників Чернівецького  міського відділу Управління ДСНС України у Чернівецькій області, Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернівецької міської ради та керівництва міського комунального підрядного шляхово-експлуатаційного підприємства проведено перевірку готовності Чернівецького КП «Міськ ШЕП» до роботи в умовах - зимового періоду 2020-2021 років. 

Під час перевірки було проведено огляд спеціалізованої техніки, що знаходиться на балансі підприємства.

Керівництвом підприємства продемонстровано запаси необхідних сипучих та паливно – мастильних матеріалів, які допоможуть забезпечити належний стан утримання автошляхів у період снігопадів та ускладнень погодних умов.

Окрім того рятувальники відзначили важливість наявності спеціалізованих приміщень та обладнання, за допомогою яких аварійні бригади Міськ ШЕПу під час цілодобових чергувань мають змогу проводити моніторинг стану автошляхів на території всього міста.

На завершення рятувальники обговорили з керівництвом підприємства проблемні питання, які можуть виникати в ході забезпечення належного стану утримання автодоріг у зимовий період,  можливі шляхи їх вирішення та способи удосконалення співпраці.

За результатами перевірки складено відповідні акти.

 

1